22 مه 2020
می 22, 2020

جراح بینی اهواز

0 دیدگاه

جراح بینی اهواز

یکی از دغدغه هایی که افراد متقاضی برای انجام جراحی بینی در اهواز دارند انتخاب بهترین جراح بینی اهواز می باشد، در این مقاله می خواهیم به اهمیت انتخاب یک جراح بینی و ویژگی های آن اشاره کنیم. ( جراحی بینی اهواز )

انتخاب جراح بینی از آن نظر حائز اهمیت می باشد که اگر فرد جراح بینی خود را به درستی انتخاب نکند ممکن است از نتیجه جراحی زیبایی بینی رضایت نداشته باشند و اقدام به جراحی ترمیمی بینی کنند.

دلایل نارضایتی بیمار از جراحی بینی به شرح ذیل می باشد:
افتادگی نوک بینی
بیش از اندازه کوچک و سربالا شدن بینی
نامتقارن بودن بینی
بیش از اندازه کوچک شدن سوراخ های بینی
و غیره.
انتخاب بهترین جراح بینی اهواز
برای انتخاب یک جراح بینی خوب در اهواز راه های متفاوتی وجود دارد اما یکی از رایج ترین آن ها پرس و جو از دوستان یا جستجو در گوگل می باشد.
پس از تهیه لیستی از بهترین جراحان بینی درباره میزان تحصیلات و سوابق کاری آن ها تحقیق کنید.
پس از انتخاب جراح بینی مورد نظرتان برای مشاوره به مطب او رفته و با او مشاوره کنید.
برای اطمینان از انتخاب خود نمونه کارهای او را مشاهده کرده و میزان رضایت بیماران او را بسنجید.

در انتخاب جراح بینی به نکات ذیل دقت کنید:
جراح زیبایی بینی باید با حوصله باشد و با دقت به انتظارات و صحبت های بیمار گوش کند و او را به درستی راهنمایی نماید.
زمان کافی را برای مشاوره و معاینه بینی بیمار بگذارد.
در صورتی که بیمار انتظارات نامعقولی از جراح بینی داشت سعی در متقاعد کردن او کند و در صورتی که متقاعد نشد از جراحی او اجتناب نماید.
جراح بینی خوب باید به علم زیبایی شناختی آگاه باشد و بتواند بینی را بعد از جراحی بینی تجسم کند تا بهترین مدل بینی را به بیممار پیشنهاد دهد.
صرفا به فکر منافع شخصی خود نباشد و سلامت بیمار را اولویت کار خود قرار دهد.
انواع بینی
بینی ها به طور کلی به دو نوع زیر تقسیم می شوند:

بینی استخوانی: این نوع از بینی دارای ساختمانی با استخوان ها و غضروف های مستحکم بوده، میزان بافت های زیرپوستی آن کم و پوستی که بر روی ساختمان بینی قرار می گیرد نازک می باشد.
بینی گوشتی: این نوع از بینی برخلاف بینی های استخوانی دارای ساختمانی متشکل از استخوان ها و غضروف های ضعیف بوده، میزان بافت های زیرپوستی آن زیاد و پوستی که ساختمان بینی را می پوشاند از ضخامت زیادی برخوردار است.

نتیجه جراحی بینی
بینی افراد بعد از جراحی بینی معمولاً به سه فرم زیر شکل داده می شود:

بینی طبیعی : این فرم از بینی فاقد قوس بر روی پل بوده، سر بالا نشده و سایز آن به صورت افراطی کم نمی شود.
بینی فانتزی : سربالا بودن، وجود زاویه بین 100 تا 105 درجه بین لب و نوک بینی و وجود قوس بر روی پل بینی از ویژگی های بارز بینی فانتزی می باشد.
بینی نیمه فانتزی: چیزی حد وسط بینی طبیعی و بینی فانتزی بوده و تلفیقی از ویژگی های این دو فرم از بینی می باشد.
انتخاب بهترین فرم بینی
یکی از سوالات پرتکراری که بیماران به هنگام مراجعه به مطب دکتر مینو مددی نیا ، جراح بینی اهواز از ایشان می پرسند این است که:

بهترین فرم بینی برای ما کدام است؟
برای انتخاب فرم بینی باید موارد زیر را در نظر گرفت:

نوع بینی
اساسی ترین و تاثیرگذارترین عامل در انتخاب فرم بینی، نوع آن است.

افرادی که بینی شان گوشتی است تنها قادر به انتخاب فرم بینی طبیعی هستند زیرا استخوان های بینی شان به اندازه کافی مستحکم نبوده و نمی توان تغییرات زیادی را در آن ها اعمال کرد.

همچنین به دلیل ضخیم بودن پوست، تغییرات اعمال شده بر روی استخوان بینی به خوبی قابل مشاهده نخواهند بود ولی افرادی که بینی شان استخوانی است با توجه به فاکتورهایی که در ادامه می آوریم می توانند هر یک از سه فرم بینی را انتخاب کنند.

جنسیت
جراحی بینی فانتزی موجب عروسکی به نظر رسیدن چهره خواهد شد که این امر از جذابیت چهره آقایان کم می کند لذا برای آن ها مناسب نیست.

بهترین فرم بینی برای آقایان، بینی طبیعی است ولی خانم ها از نظر جنسیتی محدودیتی برای انتخاب فرم بینی ندارند.

ویژگی های صورت
سلیقه افراد
برای دستیابی به بهترین نتیجه از جراحی بینی لازم است تا بهترین جراح بینی را انتخاب کنید، به طور مثال اگر در اهواز زندگی می کنید با انجام تحقیقات دقیق بهترین جراح بینی اهواز را انتخاب نموده، انتظارات خود را با ایشان مطرح کرده و انتخاب بهترین فرم بینی را به او بسپارید.

بهترین جراح بینی اهواز یا هر شهر دیگری سلایق شما را در نظر گرفته، از بینی و زوایای مختلف بینی و چهره عکس تهیه کرده و نسبت بین اجزا را مورد بررسی قرار می دهد و با اشراف کاملی که بر اصول ریاضی و زیبایی شناسی دارد بهترین فرم بینی را برای تان انتخاب می کند.

قیمت عمل بینی در اهواز چقدر می باشد؟
قیمت عمل بینی در اهواز با توجه به دستمزد جراح بینی ، هزینه های بیمارستان یا مطب ، هزینه متخصص بیهوشی ، هزینه داروها و آزمایشات و غیره تعیین می شود.

به این نکته در جراحی زیبایی بینی توجه داشته باشید که صرفا بخاطر هزینه کمتر به هر جراح بینی مراجعه نکرده و جراحی بینی خود را به او نسپارید.