از آلبوم شخصی رضا گلزار تا نور زندگی بابک جهانبخش

بچه‌ها خلقت زیبای خداوند هستند، بی هیچ بدی و ناپاکی. برای همین هم هست که دنیا با آنها انگار زیباتر و هر رنگی با آنها خوش رنگ تر می‌شود. بچه‌ها با خودشان فقط نور و شادی می‌آورند. فقط عشق و آرامش.


احسان کرمی و مرد کوچکش
دنیای پدرها و پسرها خیلی جالب است. انگار برای خودشان یک دنیای متفاوت مردانه درست می‌کنند و توی آن یک جور دیگر زندگی می‌کنند. یک دنیای مردانه پر از عشق. احسان کرمی بازیگر سینما و تئاتر عکسی از پسرش منتشر کرده و در یک جمله کوتاه همه احساسش را نشان داده:« مرد من.»

محمدرضا گلزار و آلبوم شخصی
این پست محمدرضا گلزار اندازه ده تا آلبوم شخصی است. کلی عکس از خردسالی و کودکی تا نوجوانی این بازیگر محبوب کنار هم چیده شده.محمدرضا گلزار بازیگر و البته خواننده با انتشار این پست با گذاشتن یک قلب سبز احساسش را به طرفدارانش نشان داده است.

بابک جهانبخش و نور زندگی
بچه ها هر جا که باشند با خودشان نور و روشنایی می‌آورند. صدای خنده‌هایشان دنیا را پر می‌کند از شادی و حضورشان همراه نور و درخشش است. برای همین هم هست که بابک جهانبخش با انتشار عکسی از پسرش اینگونه از نور زندگی‌اش تعریف کرده:« چشمهای تو پنجره های بهشت است پرده پلکهایت را که کنار می زنی نور به دنیا می آید.»

مهراب قاسمخانی و دستور پدرانه
امر و فرمان پدرانه همیشه به دل می‌نشیند. دستور پدر به دخترش که همیشه شاد و خوشحال بماند ،چون این خوشحالی ضامن شادی همیشگی پدر است. مهراب قاسمخانی با انتشار عکسهایی از کودکی دخترش، تولد نیروانا را تبریک گفته و نوشته:« تولدت مبارک جوجه بابا. خیلی آدم خوش شانسیم که یه دوست خوب همیشگی و موندنی و مثل تو توی زندگیم دارم. به عنوان یه پدر بهت دستور میدم که همیشه خوشحال و خوشبخت باشی.»

الهه رضایی و توانایی بچه‌های سندرم داون
مجری محبوب دهه شصت حالا محبوب دل بچه‌های دهه نود و کودکان سندرم داون هم هست. الهه رضایی چهره آشنای همه ایرانی‌ها با انتشار ویدیویی از توانایی‌های یک دختربچه سندرم داون نوشته:« گفته بودم که برنامه ناهار مهمون منیبرنامه ایه که توانایی بچه های سندروم داون رو به تصویر میکشه پنج شنبه شبها ساعت۸شب میتونید ببینید. من برای فاطمه خانم که تو این ویدیو می بینید یه پیغام داده بودم واین دختر گل هم این ویدیو رو برای من فرستاده،مرسی از خانواده فاطمه و این نازنین دختر.»

تهمینه میلانی و اصلاح تربیت غلط
این ویدیو مصداق عینی این تئوری است که کار غلط، غلط است و باید هر چه زودتر اصلاح شود. طرز تفکر و تربیت غلط هر چقدر هم که با جانت عجین شده باشد، اما می‌توان یک روز برای همیشه آن را تغییر داد. تهمینه میلانی فیلمساز و معمار با انتشار ویدیویی از تربیتی غلط گفته که سالهاست بیشتر زنان دنیا درگیر آن هستند. او در کپشن این ویدیو نوشته:« اصلاح تربیت غلط. از همین امروز تلاش می‌کنم.»

رضا صادقی و شش سالگی تیارا
دیگر همه می‌دانند رضا صادقی خواننده محبوب مشکی پوش چقدر به دخترانش تیارا و ویانا علاقه دارد. صفحه این خواننده در اینستاگرام پر است از عکسها و ویدیوهای شیرین زبانی دخترانش. او حالا با انتشار ویدیویی از شش ساله شدن دختر بزرگش نوشته و شادی‌های حضور تیارا را اینگونه توصیف کرده: «شدى شيش ساله ، و الان نظر و راى خودت و ميگى ، ماهم با دقت ميشنويم ، حالا موهات و خودت شونه ميزنى ، اطاقت و مرتب ميكنى ، ميخندى ، ميرقصى ، بغض ميكنى..گله ميكنى ، شكايت دارى ، از خواهرت مراقبت ميكنى ، با مادرت حرف دل ميزنى براى بابا ناز ميكنى ، خدارو شكر ميكنى وقتى غذات تموم ميشه .درس ميخونى ، ساز ميزنى و ميفهمى حرف خوب و بد چيه …. خلاصه بابايى همه اينها رو گفتم كه بدونى تو خيلي كارهات درست و خوبه.همين خوبيهارو بيشتر كن با انديشه خودت فقط يادت باشه تو خلقت زيباى خدايى هستى كه هيچ پليدى رو در تو جا نداده ، همين و درك كن و نگه دار دخترم …. تولدت مبارك بابايى، تو هنوز و هميشه گيلاس بابايى»